Kursy i warsztaty

Kursy i warsztaty - wszystkie

Publikacje

Pylon S.C. Ulica Włoska 2 m. 2, 00-777, Warszawa


Kursy i warsztaty

Kurs Podstawy SketchUp

Nr kursuSK/3043/K/18/02/O
Typotwarte
Data16/06/2018
Czas trwania32 godziny dydaktyczne / 2 weekendy.
Cena780,00 zł
MiejsceWarszawa
WykładowcyMaja Kaczyńska, Kamil Krasuski, 

Pozom I - modelowanie dla projektantów ogrodów i wnętrz

 
SketchUp  to  idealny program dla osób rozpoczynających przygodę z tworzeniem trójwymiarowych modeli. Jest  wyjątkowo łatwy do przyswojenia i  intuicyjny w obsłudze. Oferuje mnóstwo możliwości w tematyce kształtowania - zarówno obiektów architektonicznych, jak i terenów zielonych. Łączy w sobie wszystkie zalety programów służących do kreślenia, wymiarowania i modelowania!
 
pic1
 
Program zajęć obejmujący ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności pozwala na dostosowanie tempa pracy do indywidualnych możliwości Kursantów. Lekcje prowadzą projektanci z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień korzystający z oprogramowania Sketch Up w pracy zawodowej.
 
 
 
 
W trakcie trwania kursu Uczestnicy zdobędą umiejętności z zakresu:
 
 • obsługa programu  i konfiguracja ustawień 
 • omówienie interfejsu programu
 • skróty klawiaturowe
 • prezentacja podstawowych zestawów narzędzi
 • praca z obiektami 2D i 3D - podstawy
 • jednostki, miary, wymiarowanie
 • tworzenie grup i komponentów
 • edycja obiektów - skalowanie, przekształcanie
 • tworzenie podstawowych modeli architektonicznych i terenów zielonych
 • rysowanie w trzech wymiarach
 • bryły obrotowe
 • elementy o wysokim stopniu skomplikowania 
 • modelowanie architektury - elewacje i wnętrza
 • modelowanie terenów zielonych - skarpy, zbocza, oczka wodne
 • teksturowanie obiektów i płaszczyzn
 • edycja tekstur
 • ściąganie i edycja modeli z internetowej biblioteki
 • podstawy wizualizacji: światłocień, pory roku, efekt mgły
 • eksport do formatów graficznych i innych rozszerzeń 
 • import własnych obrazów i zdjęć do programu
 • style rysunkowe
 • tworzenie rzutów
 • przygotowanie rysunków do wydruku

 

pic2


Sketch Up to najszybsza droga do osiągnięcia spektakularnego efektu!

 

Terminy spotkań:

19-20/05/2018
16-17/06/2018


zajęcia będą się odbywały w godzinach od 10:00 do 16:00.

 

Promocje:

Osoby, które jednocześnie zapiszą się na  Kurs zaawansowany  otrzymają specjalną zniżkę w wysokości 160,00 zł, Ci którzy zrobią to w trakcie lub po zakończeniu kursu podstawowego otrzumają zniżkę 100,00 zł.

 
 

 

 

UWAGA! Uczestnicy kursu pracują na własnych laptopach; zasady instalacji programu w wersji demo zostaną udostępnione przed rozpoczęciem kursu.

 

 

Dziękuję za ciekawe i sprawne prowadzenie zajęć. Już parokrotnie udało mi się wykorzystać program SketchUp w pracy, zwłaszcza przy tworzeniu modeli i eksportowaniu ich do programu Gardenphilia :) Z bazy 3dwarehouse też skorzystałam. Jest to wszystko bardzo pomocne!!!
Agnieszka - 2018-02-19 09:37:15

Kurs prowadziła sympatyczna Pani Maja która jest doświadczonym projektantem wnętrz. W ciągu 72 godzin tylko około 4 było poświęconych na projektowanie ogrodów, a właśnie ten temat mnie interesował. Dlatego uważam, że było zdecydowanie za mało ćwiczeń z projektowania ogrodów. Trochę za szybkie tempo pracy. Brak chęci organizatora poznania opinii uczestników na temat kursu, brak ankiet.


Beata H. - 2018-02-11 08:37:24
odpowiedź:

Bardzo dziękujemy za opinię. Na pewno postaramy się uwzględnić Pani uwagi by kurs stał się jeszcze lepszy.

Kurs prowadzony jest w bardzo przyjemnej atmosferze, jednak moim zdaniem przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla osób projektujacych wnętrza. Temat projektowania ogrodów był poruszony w marginalnym stopniu i nie zostaly nam przekazane żadne przydatne informacje.


Stefan - 2018-02-10 20:59:02
odpowiedź:

Bardzo dziękujemy za opinie choć troche nas dziwi. Po pierwsze nie było osoby o takim imieniu na zajęciach po drugie nie było podobnej opinii przez kilkanaście edycji jakie się już odbyły. 

Kurs dotyczy podstawowych finkcji programu, staramy się korzystać z przykładów pozwalających w łatwy sposób przedstawić potrzebne informacje, równiż te dotyczące ukształtowania powierzchni i importowania modeli z internetu w tym roślin.

Polecam kurs był świetnym mila atmosfera bardzo pomaga mnie w pracy .Dzięki duże za organizacje i prowadienie
nadiezda rybicka - 2017-05-24 18:31:48
Polecam kurs sketch up dla osób z dużymi chęciami i kiepskimi umiejętnościami poruszania się w programach graficznych :) Już na pierwszych zajęciach zaczyna się "coś" projektować, a po przećwiczeniu spokojnie można porywać się na samodzielny projekt :)
Marlena - 2017-03-09 22:49:02
Dobry kurs dla wszystkich który poznają program Sketch'up . Prowadzący posiada rozległą wiedzę o zarówno programie jak i o nauczaniu ( jako nauczyciel akademicki) . Ze stoickim spokojem i cierpliwością tłumaczy wszystko aż do skutku. Na kursie panuje przyjazna domowa atmosfera. Minusem jest to że trzeba przynieść swój komputer, oraz coś do jedzenia ( kurs trwa od 10-16 i poza ciepłymi napojami żaden poczęstunek nie est przewidziany ). Osobiście jestem zadowolona choć mam niedosyt jeżeli chodzi o wiedzę z zakresu renderingu.
ola - 2014-12-15 17:15:28
Kurs był świetny. Profesjonalnie prowadzony i bardzo prosto omówiony. Atmosfera niesamowita :) Polecam wszystkim ponieważ odkryłam tam jak można sobie ułatwić prace na tym programie .
Kasia - 2014-06-13 10:36:43
Polecam wszystkich zainteresowanym kurs Sketch Up, nawet tym którzy nie są biegli w obsłudze komputera. Przed kursem, nie używałam tego programu, a teraz jest to moje główne narzędzie pracy przy projektowaniu. Jestem w stanie zrobić rzuty, wizualizację oraz przygotować materiały dla wykonawców. Zapisałam się już na kurs dla zaawansowanych i mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak z kursu podstawowego. Polecam!
Justyna - 2014-06-09 10:24:30
Kurs prowadzony profesjonalnie ,wszystko dokładnie wytłumaczone , nie ma żadnych problemów ze zrozumieniem przedstawianych komend, czekam na drugą część kursu i zachęcam wszystkich zainteresowanych poznaniem fajnego i prostego programu
marta - 2014-01-07 10:09:49
Ten kurs pozwolił mi podnieść umiejętności pracy ze SketchUp-em. Prowadzony bardzo profesjonalnie przez Maję i Kamila odkrył przede mną nowe funkcje programu i sposoby pracy, których wcześniej nie znałem. Polecam każdemu kto chce się samodzielnie bawić w robienie domowych projektów remontowych lub w tworzenie prostymi metodami bardziej skomplikowanych brył architektonicznych i inżynieryjnych. Duży szacun za organizację i prowadzenie.
Jarek - 2014-01-04 12:36:38
Jeśli tylko masz trochę wyobraźni i chcesz to przenieść do realnego świata kurs sketchup jest dla Ciebie. Jestem zachwycona organizacją, prowadzeniem i profesjonalnym podejściem do kursantów. A program w użytkowaniu okazał się być genialny. Serdecznie polecam.
Jona - 2013-07-31 00:16:50
Kurs osobiście polecam. Prowadzący bardzo wyrozumiali i cierpliwi ;). Ogólnie zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. A program okazał się szalenie pomocny.
Ewela - 2013-07-11 18:48:56
Szczerze polecam kurs.Świetni prowadzący, dobra organizacja, przyjazna atmosfera i przede wszystkim cała masa przydatnych informacji (również dotyczących obsługi ekspresu do kawy :-) ). Zachęcam wszystkich niezdecydowanych!
Emalka - 2013-07-01 21:34:36

 

Kontakt w sprawie zapisów:
 

email: zgloszenia@pdis.pl

tel: +48228407661, +48602100389