Kursy i warsztaty

Kursy i warsztaty - wszystkie

Publikacje

Pylon S.C. Ulica Włoska 2 m. 2, 00-777, Warszawa


Kursy i warsztaty - wszystkie  projektowanie wnętrz

Kurs Podstawy SketchUp


 

Pozom I - modelowanie dla projektantów ogrodów i wnętrz

 

SketchUp  to  idealny program dla osób rozpoczynających przygodę z tworzeniem trójwymiarowych modeli. Jest  wyjątkowo łatwy do przyswojenia i  intuicyjny w obsłudze. Oferuje mnóstwo możliwości w tematyce kształtowania - zarówno obiektów architektonicznych, jak i terenów zielonych. Łączy w sobie wszystkie zalety programów służących do kreślenia, wymiarowania i modelowania!
 
Program zajęć obejmujący ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności pozwala na dostosowanie tempa pracy do indywidualnych możliwości Kursantów. Lekcje prowadzą projektanci z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień korzystający z oprogramowania Sketch Up w pracy zawodowej.

 

Nr kursuSK/3043/K/18/02/O
Typotwarte
Data16/06/2018
Czas trwania32 godziny dydaktyczne / 2 weekendy.
Cena780,00 zł
MiejsceWarszawa
WykładowcyMaja Kaczyńska, Kamil Krasuski,

Kurs zaawansowany SketchUp (zaawansowane modelowanie i rendering)


 

poziom II - zaawansowane modelowanie, animacje, światła, rendering

 
Sketch Up to jedno z najchętniej  używanych przez profesjonalistów narzędzi do modelowania. Łączy w sobie zalety programu rysunkowego i  typu CAD , a do tego jest wyjątkowo intuicyjny w obsłudze. Świetnie sprawdza się w przypadku osób, które oczekują przyjemnego w obsłudze i zapewniającego natychmiastowy efekt środka wyrazu.
Kontynuację Kursu podstawy SketchUp dedykujemy osobom które chciałyby udoskonalić swoje umiejętności z zakresu modelowania oraz zdobyć umiejętność tworzenia fotorealistycznych wizualizacji, które są doskonałym i bardzo efektownym materiałem prezentacyjnym.
 

 

Nr kursuSKZ/2252/K/18/01/O
Typotwarty
Datajesień 2018
Czas trwania32 godziny dydaktyczne /2 weekendy / 4 dni
Cena780,00 zł
MiejsceWarszawa
WykładowcyMaja Kaczyńska, Kamil Krasuski,

Kurs projektowania wnętrz - zaawansowany

 

Kurs skierowany jest do absolwentów naszego Kursu projektowania wnętrz, absolwentów innych kursów o podobnej tematyce oraz tych z Państwa, którzy chcieliby zawodowo zajmować się projektowaniem przestrzeni mieszkalnej i użytkowej.
Celem kursu jest  rozwinięcie zdobytych umiejętności do stopnia niezbędnego przy wykonywaniu profesjonalnych opracowań, oraz  „ wyposażenie” w zupełnie nowe informacje na temat projektowania przestrzeni publicznych.  Bardzo duży nacisk kładziemy  na  przekazanie Państwu jak największej ilości praktycznych informacji  odnośnie  przygotowania i wdrożenia projektu, procesu realizacji, zasad współpracy z klientami i wykonawcami.  Wszystko po to, by  jak najlepiej przygotować naszych Kursantów na start w zawodzie PROJEKTANTA WNĘTRZ

 

Nr kursuPW/0497/K/15/01
Typotwarty
Datajesień 2015 r.
Czas trwania128 godziny dydaktyczne / 8 weekendów
Cena1 990 zł przy wpłacie jednorazowej
MiejsceWarszawa
WykładowcyBeata Rothimel, Maja Kaczyńska, Karolina Ostrowska,

Kurs projektowania wnętrz

logo

 

Kurs skierowany jest do fascynatów  pięknych wnętrz i osób, które chciałyby zaprojektować mieszkanie sobie lub znajomym a w przyszłości zająć się projektowaniem zawodowo. Uczestnicy kursu podczas serii wykładów i ćwiczeń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów  tworzą serię projektów w oparciu o najważniejsze kwestie decydujące o harmonijnej przestrzeni: funkcjonalność, ergonomię i efekt estetyczny. Bardzo duży nacisk kładziemy także na sposób prezentacji prac, który jest niezwykle ważnym aspektem zawodu projektanta.

 

Niezależnie od wykonywanych przez Uczestników zawodów, uczestnictwo w kursie pozwala na rozwinięcie zainteresowań oraz daje narzędzie do samodzielnego myślenia i dokształcania się. Słuchacz zdobywa umiejętność porządkowania, planowania i dekorowania otoczenia, która daje mu samodzielność w realizowaniu własnych koncepcji.
 
Rezultaty:
  • umiejętność komponowania, projektowania, i przedstawiania koncepcji wnętrz mieszkalnych
  • zapoznanie z najnowszymi i ponadczasowymi trendami obowiązującymi w projektowaniu wnętrz, wzornictwie i architekturze
  • nabycie swobody w komponowaniu materiałów, form i  barw
  • rozwinięcie plastycznej wrażliwości,
  • umiejętność analizowania i określania wartości przestrzennych wnętrz,
  • umiejętność inwentaryzacji  przestrzeni mieszkalnych,
  • umiejętność pracy na profesjonalnych rzutach, planach i podrysach
  • wiedza i umiejętność dot. rysunku zawodowego i prezentacji prac (rysunek techniczny, prezentacyjny, perspektywa wykreślna )
  • zdobycie praktycznej wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych  na rynku
  • umiejętność współpracy z klientem

 

Nr kursuPW/8752/18/02/W
Typotwarte
Data12/05/2018
Czas trwania128 godziny dydaktycznych / 8 weekendów
Cena2 300,00 zł przy wpłacie jednorazowej
MiejsceWarszawa
WykładowcyBeata Rothimel, Maja Kaczyńska, Karolina Ostrowska, Kamil Krasuski,

Warsztaty stylizacji wnętrz i dekoracji

 

Spotkania z dekoratorem wnętrz przeznaczone są dla każdego, kto planuje metamorfozę wystroju swojego mieszkania lub domu. Pokażemy Wam,  jak przy odrobinie kreatywności i niewielkim nakładzie finansowym przeprowadzić prawdziwą stylową rewolucję!

 
Podpowiemy w jaki sposób łączyć kolory, materiały i faktury we wnętrzach, pokażemy jak poprzez drobne zmiany odświeżyć wygląd starych mebli i dodatków. Zdradzimy też dekoratorskie tricki  dzięki którym każde, nawet najbardziej nieustawne wnętrze odzyska proporcje i blask. Udowodnimy, że nowy image nie musi się wiązać z wielkimi wydatkami, a najbardziej spektakularne efekty można osiągnąć przy użyciu najprostszych środków.
Nr kursuWSWiD/9232/W/18/02/O
Typotwarte
Data30/06/2018
Czas trwania16 godzin dydaktycznych / 2 dni
Cena390,00 zł
MiejsceWarszawa
WykładowcyBeata Rothimel, Maja Kaczyńska,