WSWiD01 WSWiD02 WSWiD03 WSWiD04 WSWiD05

Warsztaty aranżacji i dekoracji wnętrz

Czyli jak szybko i skutecznie upiększyć swoje otoczenie

Warsztaty aranżacji i dekoracji wnętrz

Data: 16.10.2023

Numer: WW28/23/02OL

nabór otwarty

Miejsce: ON-LINE

Ilość godzin: 16

Cena: 490,00

Spotkania z dekoratorem wnętrz przeznaczone są dla każdego, kto planuje metamorfozę wystroju swojego mieszkania lub domu. Pokażemy Wam, jak przy odrobinie kreatywności i niewielkim nakładzie finansowym przeprowadzić prawdziwą stylową rewolucję!
 
Podpowiemy w jaki sposób łączyć kolory, materiały i faktury we wnętrzach, pokażemy jak poprzez drobne zmiany odświeżyć wygląd starych mebli i dodatków. Zdradzimy też dekoratorskie tricki dzięki którym każde, nawet najbardziej nieustawne wnętrze odzyska proporcje i blask. Udowodnimy, że nowy image nie musi się wiązać z wielkimi wydatkami, a najbardziej spektakularne efekty można osiągnąć przy użyciu najprostszych środków.
Uczestnicy naszych warsztatów pod opieką doświadczonego projektanta zaplanują nową aranżację wybranego przez siebie wnętrza- to doskonały początek do totalnej metamorfozy mieszkania lub domu. Głównym celem zajęć jest pobudzenie kreatywności, oraz umiejętności szacowania możliwości danej przestrzeni. Warsztaty podzielone są na część prezentacyjną (wykłady) i praktyczną (ćwiczenia indywidualne). Aby w nich uczestniczyć nie trzeba posiadać wcześniejszego doświadczenia w projektowaniu wnętrz. 

Program warsztatów:
 
Dzień 1
W pierwszym dniu warsztatów zaprezentujemy najciekawsze pomysły z całego świata na błyskawiczną zmianę charakteru domu lub mieszkania. Oprócz estetycznych kwestii ( takich jak stylistyka, barwy, łączenie wzorów i materiałów) omówimy bardzo ważne zagadnienie funkcjonalności, ergonomii i jakości życia użytkowników oraz ekonomicznych aspektów związanych z planowaną aranżacją.

Dzień 2 
Drugi dzień przeznaczony jest na prezentację i omówienie wnętrz udokumentowanych przez Uczestników zajęć lub ( opcjonalnie) przestrzeni zaproponowane przez prowadzącego. Następnie Uczestnicy opracowują koncepcję zmian, które ieliby wprowadzić i pod opieką projektanta wykonują serię prac wizualizujących planowaną metamorfozę- szkice, moodboardy stylistyczno- kolorystyczne, kolaże. Zajęcia kończą się wspólną prezentacją prac i rozdaniem certyfikatów oraz dyplomów dokumentujących uczestnictwo w warsztatach.

Zapewniamy:

Materiały do zajęć.
Uczestnicy zajęć którzy, zainteresowani są przeprowadzeniem metamorfozy konkretnego wnętrza powinni dostarczyć krótką prezentację fotograficzną wybranej przestrzeni wraz ze schematycznym rzutem powierzchni.

tak nas ocenili uczestnicy kursu

Dorota

Super warsztaty, wiele mi pomogły. Prowadząca Maja bardzo kompetentna i miła. Chętnie zapiszę się na inne kursy.

Odpowiedź

Dziękujemy, bardzo nam miło ;)

ABąk

Świetne warsztaty, profesjonalnie i bardzo ciekawie przygotowane materiały - teraz to moja pigułka wiedzy i nieoceniona pomoc w pracy :-) Wspaniały program, świetnie zrównoważona teoria z praktyką. Prowadząca Maja z ogromną wiedzą, pasją i przyjaznym podejściem do swoich "uczniów" - dosłownie "wkłada" do głowy wiedzę ;-) Naprawdę polecam i myślę, że jeszcze skorzystam z oferty Pylona :-)

Odpowiedź

Bardzo nam miło i oczywiście zapraszamy

Marta

Warsztaty godne polecenia!
Dosłownie dla każdego :)
Przeprowadzone w miłej i niestresowej atmosferze.

Katarzyna Kmiecik

Na początek zdecydowałam się na weekendowy kurs Dekorowanie i Aranżacja Wnętrz. Kurs przygotowany bardzo dobrze, merytorycznie, profesjonalnie. Dla każdego teczka z programem zajęć oraz wszystkie niezbędne materiały do wykonywania ćwiczeń. Zapisuję się na następne kursy i polecam Wszystkim.

Aśka

Bardzo fajne warsztaty szkoda, że trwały tylko 2 dni.

AK

Polecam!

Anna Wroc

Bardzo ciekawe zajęcia, zwłaszcza dla osób, które lubią i interesują się dekoracją wnętrz, kolorem i stylistyką.

Tomek

Gorąco polecam. Dużo przydatnych informacji i ćwiczeń.

Aga

Bardzo ciekawe i interesujące zajęcia dla kogoś kto interesuje się stylizacją i dekoracją wnętrz. Bardzo miła i kompetentna prowadząca posiadająca bogatą wiedzę na temat aranżacji wnętrz. Polecam!

AnnaR

Zapisałam się żeby sprawdzić, czy chcę iść na kurs projektowania wnętrz. Teraz wiem, że na pewno pójdę.

Marzena

Polecam warsztaty stylizacji wnętrz i dekoracji. Profesjonalna Prowadząca. Doskonały mix teorii z praktyką. Dodatkowe atuty warsztatów to bardzo dobrze opracowane materiały dydaktyczne i świetna atmosfera w grupie podczas zajęć.

Małgośka

okazuje się, że nawet kilka godzin warsztatów wystarczy by złapać istotę stylizacji i dekoracji wnętrz:) a wszystko dzięki Mai - prowadzącej, która nie tylko profesjonalnie, ale bardzo przystępnie prowadziła zajęcia. No i jeszcze ten wspaniały klimat w grupie... :)

EG

Świetne, bardzo polecam!

Kaśka

Serdecznie polecam! Ciekawe materiały, jasna forma przekazu, domowa, swobodna atmosfera. Dużo przydatnych, rzetelnych informacji. Fajne formy angażujące do pracy własnej.

Marta

Super, polecam!!!

Agnieszka

Doskonale spędzone 2 dni! Bardzo inspirujące. Maja potrafi rzetelnie, konkretnie i bardzo interesująco przekazać wiedzę. Chce się więcej i więcej!

ewa

zdecydowanie warto :) wspaniała atmosfera, czytelny przekaz informacji, ćwiczenia praktyczne, duża porcja wiedzy w pigułce z możliwością kontynuacji na pełnowymiarowych warsztatach projektowania lub do wykorzystania w swoim otoczeniu. No i przemiła Prowadząca /p. Maja/ plus dosłane materiały z całej dwudniowej prezentacji zdecydowanie polecam :)

Jakub

Bardzo ciekawe warsztaty, zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Polecam!

ania3111

Dobrze i mile spędzony weekend. Polecam.

cygaro (MP)

Genialne warsztaty! bardzo twórcze! Maja fantastyczna i ciepła, rzeczowa i przede wszystkim kompetentna!!! Pozdrowienia dla całej ekipy :) do zobaczenia na kolejnym kursie :)

Ewa Carowicz

Zajęcia bardzo ciekawe. Połączenie części teoretycznej z częścią praktyczną. Uważam, że warto wziąć udział w tych warsztatach, ponieważ zajęcia prowadzone są w sposób konkretny, czyli na temat, a Pani Beata jest osobą kompetentną, bardzo otwartą i z chęcią odpowiada na stawiane pytania. Osobiście polecam☺

Paulina

Bardzo fajne zajęcia! Sporo wiedzy, prosto i klarownie przedstawiona, nawet początkująca osoba jest w stanie szybko nauczyć się trików dekoratorskich;) Pani Beata prowadziła zajęcia ciekawie, a ćwiczenia i wyklady byly bardzo interesujace.

Monika Niewinowska

Bardzo fajny kurs, profesjonalnie poprowadzony, dużo ćwiczeń praktycznych robionych na bieżąco na bazie przekazywanej wiedzy. Polecam :-)

Ilona

Bardzo miło spędzony czas. Polecam :)

qusha1

Jak zastosować teorię w praktyce:)? Zajęcia, które w przyjazny sposób rozwijają kreatywność. Polecam tym, którzy chcą zapoznać się bliżej z tematem i wprowadzić zmiany do swojego wnętrza, jak również tym, którzy chcą doświadczyć radości i dylematów związanych z pracą projektanta.

Beata Ostrowska

Świetnie spędzony czas, polecam. Pigułka najistotniejszych informacji przekazana przez Beatę Rothimel w bardzo przystępny sposób, w bardzo miłej, luźnej atmosferze.

Magdalena Bielecka

Świetnie spędzony czas, polecam. Pigułka najistotniejszych informacji przekazana przez Beatę Rothimel w bardzo przystępny sposób, w bardzo miłej, luźnej atmosferze.

Alina Kulińska

Świetne warsztaty. Profesjonalne prowadzenie. Miła atmosfera. Można zarówno poszerzyć wiedzę ogólną, jak i zastosować konkretne wskazówki do rozwiązania własnych problemów. Będę polecać znajomym. A sama .... jak najszybciej wezmę się do realizacji nowych pomysłów.