ZAJĘCIA PROWADZĄ

Beata J. Gawryszewska - dr hab. inż. architekt krajobrazu

dr hab. inż. architekt krajobrazu Beata J. Gawryszewska

Pracuje w Katedrze Sztuki Krajobrazu w Instytucie Inżynierii Środowiska na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie.
Absolwentka Oddziału Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pracuje jako adiunkt w Katedrze Sztuki Krajobrazu w SGGW w Warszawie. Była pomysłodawczynią i wieloletnią kierowniczką Podyplomowych Studiów "Projektowanie Ogrodu z Domem Rodzinnym" przy Wydziale Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW.

Czytaj więcej
Maja Skibińska - dr inż. architekt krajobrazu

dr inż. architekt krajobrazu Maja Skibińska

Adiunkt w Katedrze Sztuki Krajobrazu, WOBiAK, SGGW w Warszawie. Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie, Członkini Stowarzyszenia Polskich Architektów Krajobrazu. Zawodowo zajmuje się przestrzenią publiczną oraz procesami partycypacji. Od 10 lat prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych dotyczące projektowania przestrzeni.

Czytaj więcej
Beata Rothimel - dr inż. architekt krajobrazu, Projektantka ogrodów i wnętrz

dr inż. architekt krajobrazu, Projektantka ogrodów i wnętrz Beata Rothimel

Architektka Krajobrazu, prowadząca badania naukowe dotyczące relacji architektury i natury w krajobrazie miasta w Katedrze Sztuki Krajobrazu na SGGW w Warszawie. Absolwentka Studia Sztuki, kreacja przestrzeni – architektura wnętrz. Współwłaścicielka firmy Sztuka Krajobrazu, specjalizującej się w projektowaniu i realizacji obiektów Architektury Krajobrazu. 

Czytaj więcej
Kamila Służewska - mgr inż. architekt krajobrazu

mgr inż. architekt krajobrazu Kamila Służewska

Absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW, inspektorka nadzoru terenów zieleni nr rej 186/2021, członkini Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu. Od 2005 roku czynna zawodowo, od 13 lat prowadzi we Wrocławiu pracownię Warsztat Zieleni. Interesuje ją zieleń w przestrzeni publicznej, ale też opracowuje liczne projekty ogrodów przydomowych.

Czytaj więcej
Katarzyna Cichocka - mgr inż. Architekt Krajobrazu

mgr inż. Architekt Krajobrazu Katarzyna Cichocka

Specjalność Sztuka Ogrodu i Krajobrazu, absolwentka warszawskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od 2005r. czynna zawodowo. Początkowo związana z Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej Państwowej Akademii Nauk CZRB PAN w Powsinie. Współzałożycielka pracowni architektury krajobrazu Studium Przestrzeni. Współautorka Rewitalizacji Parku Miejskiego w Podkowie Leśnej we współpracy z Samodzielnym Zakładem Sztuki Krajobrazu SGGW. Od 2007r. współpracująca, również na stanowisku głównego projektanta, z firmą Zielone Studio specjalizującą się w kreowaniu przestrzeni wokół prywatnych rezydencji. Właścicielka pracowni projektowej Prostylus zajmującej się obok kreowania zieleni przestrzeni prywatnych także opracowaniami wielkoprzestrzennymi m.in. dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina czy Muzeum Historii Polski.

Czytaj więcej
Izabela Myszka - dr inż.

dr inż. Izabela Myszka

Projektantka ogrodów, ogrodniczka, architekt krajobrazu, historyk sztuki. Adiunkt w Katedrze Sztuki Krajobrazu, Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Kieruje studiami podyplomowymi Projektowanie ogrodu z domem rodzinnym, prowadzi Pracownię Sztuki Ogrodu w ramach specjalizacji Sztuka Krajobrazu studiów magisterskich kierunku Architektura Krajobrazu, kieruje fakultetem Projekt ogrodu dla hortiterapii, prowadzi ogród pokazowy Katedry Sztuki Krajobrazu.

Czytaj więcej
Maja Kaczyńska - Projektantka wnętrz, dekoratorka i stylistka, animatorka kultury

Projektantka wnętrz, dekoratorka i stylistka, animatorka kultury Maja Kaczyńska

Projektantka z 20 letnim doświadczeniem w zakresie kształtowania przestrzeni, wzornictwa przemysłowego i scenografii.  Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziałach Wzornictwa Przemysłowgo oraz Zarządzania Kulturą Wizualną.  Autorka projektów wnętrz użyteczności prywatnej i publicznej realizowanych na terenie całego kraju.

Czytaj więcej
Karolina Ostrowska - mgr. Inż architektury krajobrazu oraz projektantka wnętrz

mgr. Inż architektury krajobrazu oraz projektantka wnętrz Karolina Ostrowska

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jej pasją jest kreowanie otaczającej przestrzeni. Od kilku lat projektuje wnętrza mieszkalne we współpracy z warszawskimi pracowniami wnętrzarskimi, oraz współpracuje z producentami mebli w Polsce i za granicą. Współzałożyciel i członek Akademii Sztuki Architektury Krajobrazu.

Czytaj więcej
Aleksandra Wiktorko-Rakoczy - MGR INŻ. ARCHITEKT KRAJOBRAZU

MGR INŻ. ARCHITEKT KRAJOBRAZU Aleksandra Wiktorko-Rakoczy

Architektka krajobrazu, absolwentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie. Właścicielka firmy Terenowa Park. Zawodowo zajmuje się projektowaniem przestrzeni publicznych, takich jak parki, skwery, tereny rekreacyjne, w tym place zabaw.

Czytaj więcej
Edyta Rosłon-Szeryńska - Czynny projektant, kosztorysant i wykonawca ogrodów.

Czynny projektant, kosztorysant i wykonawca ogrodów. Edyta Rosłon-Szeryńska

Adiunkt w Katedrze Architektury Krajobrazu, SGGW w Warszawie, prowadzi zajęcia oraz szkolenia z urządzania i pielęgnacji obiektów architektury krajobrazu oraz z kosztorysowania w terenach zieleni.

Czytaj więcej
  • 1 (current)
  • 2