SK01 SK02 SK03 SK04 SK05

Kurs SketchUp

Podstawy wizualizacji dla projektantów ogrodów i wnętrz

Kurs SketchUp

Data: 01.10.2024

Numer: SP44/24/02/OL

nabór otwarty

Miejsce: ON-LINE

Ilość godzin: 32 godzin

Cena: 1200

SketchUp  to  idealny program dla osób rozpoczynających przygodę z tworzeniem trójwymiarowych modeli. Jest  wyjątkowo łatwy do przyswojenia i  intuicyjny w obsłudze. Oferuje mnóstwo możliwości w tematyce kształtowania - zarówno obiektów architektonicznych, jak i terenów zielonych. Łączy w sobie wszystkie zalety programów służących do kreślenia, wymiarowania i modelowania!

Program zajęć obejmujący ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności pozwala na dostosowanie tempa pracy do indywidualnych możliwości Kursantów. Lekcje prowadzą projektanci z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień korzystający z oprogramowania Sketch Up w pracy zawodowej.

W trakcie trwania kursu Uczestnicy zdobędą umiejętności z zakresu:
 

 • obsługa programu  i konfiguracja ustawień 
 • omówienie interfejsu programu
 • skróty klawiaturowe
 • prezentacja podstawowych zestawów narzędzi
 • praca z obiektami 2D i 3D - podstawy
 • jednostki, miary, wymiarowanie
 • tworzenie grup i komponentów
 • edycja obiektów - skalowanie, przekształcanie
 • tworzenie podstawowych modeli architektonicznych i terenów zielonych
 • rysowanie w trzech wymiarach
 • bryły obrotowe
 • elementy o wysokim stopniu skomplikowania 
 • modelowanie architektury - elewacje i wnętrza
 • modelowanie terenów zielonych - skarpy, zbocza, oczka wodne
 • teksturowanie obiektów i płaszczyzn
 • edycja tekstur
 • ściąganie i edycja modeli z internetowej biblioteki
 • podstawy wizualizacji: światłocień, pory roku, efekt mgły
 • eksport do formatów graficznych i innych rozszerzeń 
 • import własnych obrazów i zdjęć do programu
 • style rysunkowe
 • tworzenie rzutów
 • przygotowanie rysunków do wydruku

 

Sketch Up to najszybsza droga do osiągnięcia spektakularnego efektu!

 

Prace naszych Absolwentów na zakończenie kursu :)

tak nas ocenili uczestnicy kursu

MARIOLA K.

Jestem aktualnie na kursie projektowania ogrodów. Część wykładowa ciekawa, ćwiczenia jeszcze bardziej ciekawa. Kadra super! Jacek super pomocny. Jeżeli się ktoś zastanawia to polecam z całego serducha <3

Marcin

Na kursie naprawdę można nauczyć się projektowania w sketchup praktycznie od zera. Jacek dba o to, aby każdy uczestnik kursu zrozumiał przedstawiany materiał. W razie potrzeby można kontaktować się z prowadzącym poza zajęciami. Bardzo polecam !

Odpowiedź

Dzięki Marcin

Malwina

Kurs spełnił moje oczekiwania. Jacek jest bardzo cierpliwym człowiekiem, który potrafi przekazywać swoją wiedze. Polecam

Odpowiedź

Dzięki Malwina i witam na kursie zaawansowanym :)

Ilona Ławniczak-Tomczak

Maksimum wiedzy rozłożonej racjonalnie w czasie. Miałam okazję wcześniej korzystać z innych narzędzi do projektowania w 3D (w tym także na studiach), ale tutaj zdecydowanie najwięcej się dowiedziałam! Gorąco polecam!

Odpowiedź

Dzięki Ilonka :)

Anna Lipiec

Bardzo polecam kurs SketchUp. Prowadzony w bardzo przystępny sposób nawet dla zaawansowanych wiekowo

Odpowiedź

;D

Alicja Pikuła

Rewelacyjny Kurs! Wykładowca zaangażowany, szczegółowo omawia, osobom które wymagają pogłębionej wiedzy, poświęca indywidualnie czas. Jestem pod wrażeniem ogromu przekazanej wiedzy.

Odpowiedź

:)

Agnieszka Ziomek

Uczestniczylam w kursie on line pierwszy raz i podchodzilam do tego bardzo sceptycznie ale moje wątpliwości rozwiały się już w pierwszych minutach spotkania. Pan Jacek bardzo przejrzyście i metodycznie przekazuje wiedzę. Jest pelen cierpliwości co jest duzym atutem. Polecam, polecam, polecam.

Odpowiedź

MIŁO NAM ;)

Kasia Morawska-Kamińska

Kurs super!!! Przedstawiony bardzo zrozumiale, wszystko było dokładnie wytłumaczone, pokazane i przekazane. Materiały szkoleniowe jak i przesyłanie filmu z zajęć bardzo pomaga w utrwaleniu wiedzy. Prowadzący Jacek naprawdę uczy świetnie. Polecam ten kurs w 100% procentach. Od zera dochodzi się do naprawdę bardzo dobrego poziomu.

Odpowiedź

Diękujemy :)

Ania

Bardzo polecam kurs prowadzony przez Jacka. Jasno i czytelnie przekazywany , uczyłam się od totalnych podstaw. Jeśli szukacie takich kursów to nie będziecie żałować. Dziękuje Jacek!

Odpowiedź

Bardzo dziękuję i zapraszam na drugi poziom :)

Klaudia F.

Szczerze polecam kurs SketchUp. Prowadzący w przystępny sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia z nim związane. Program wydaje się dużo mniej skomplikowany, gdy już pewne rzeczy omówi i pokaże profesjonalista. Samo modelowanie jest znacznie łatwiejsze, a czas pracy skrócony. Rekomenduję każdemu, kto się jeszcze zastanawia.

Odpowiedź

Dzięki Klaudia, bardzo mi miło :)

Ania S.

Polecam kurs podstawowy SketchUp prowadzony przez Jacka. Zajęcia bardzo twórcze, świetna atmosfera. Prowadzący obdarzony duża dawką cierpliwości do kursantów. Elastyczny czas pracy. Rzetelna korekta. Super czas. Polecam naukę z Pylonem

Odpowiedź

Bardzo mi miło Pani Aniu :)

Agata

Kurs przygotowany profesjonalnie, prowadzący umiejętnie przekazuje swoja wiedzę. Gdy ktoś czegoś nie rozumie cierpliwie tłumaczy, odpowiada na wszystkie dodatkowe pytania, nie patrząc na zegarek:) Miła, koleżeńska atmosfera.

Odpowiedź

Miło mi :)

Ania Skalska

Polecam świetnie prowadzony przez Jacka kurs podstawowy SketchUp. Prowadzący ma duża cierpliwość do kursantów, ciekawie prowadzi zajęcia, jest elastyczny czasowo, panuje świetna atmosfera, dobra organizacja zajęć.. Polecam naukę z Pylonem

Odpowiedź

Bardzo dziękuję Pani Aniu, miło mi :)

Kamilla

PLUSY: Bardzo dobrze zorganizowane i przeprowadzone szkolenie. Spotkanie organizacyjne, instrukcje, pliki z ćwiczeniami i dostępne nagrania po zakończonych sesjach szkoleniowych - bardzo ułatwiało czynny i efektywny udział w szkoleniu. Prowadzący posiada bardzo dużą wiedzę i ogromne doświadczenie praktyczne, czym chętnie się dzieli podczas zajęć, stopniowo przeprowadza od prostych figur i brył aż do bardziej zaawansowanych projektów . Program intuicyjny, łatwy do opanowania nawet dla osoby, która wcześniej nigdy nie "projektowała". Bardzo polecam!
MINUSY: Niestety trzeba wziąć pod uwagę to, że w grupie mogą znaleźć się osoby o rożnym poziomie umiejętności obsługi komputera, w szczególności MS Teams, co może znacząco wpłynąć na tempo pracy. Czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość ;-)

Odpowiedź

Bardzo dziękujemy :)

Patrycja

Polecam ! Kurs podstawowy ukończyłam w październiku 2022r. i z przyjemnością wezmę udział w kolejnym etapie kursu zaawansowanego.

Agnieszka

Bardzo polecam ten kurs. Mi akurat bardzo się podobało, że odbywa się zdalnie, a szczególnie to, że jednego dnia zajęcia trwają maksymalnie 3 godziny. Mam dzieci i ciężko by mi było poświęcić na naukę cały weekend. Poza tym łatwiej sobie powtórzyć kurs w krótkich odcinkach. Rzeczywiście czasem niektórzy mają drobne problemy ale głównie na początku co jak mi się wydaje jest przewidziane w programie.
Jeszcze raz gorąco polecam i czekam na drugi etap.

Odpowiedź

Witam i bardzo dziękuję za opinię. Kolejny etap już niebawem. Pizdrawiam :)

Edyta Okrucińska

Bardzo dobra ocena kursu jeśli chodzi o treści programowe i prowadzenie, tak by na pewno wszyscy zrozumieli jak wykonać poszczególne elementy w programie. Sam SketchUp, po kursie, wydaje się dość intuicyjny. Super, że w razie zainteresowania można skorzystać z kursu na bardziej zaawansowanym poziomie.

MINUS: (ocena subiektywna) - kurs prowadzony wyłącznie online. Część uczestniczek niestety nie ma pojęcia o PODSTAWOWYM działaniu MS Teams. Bardzo przedłuża to czas (z kilku przewidzianych na ćwiczenie minut do 15 a nawet dłużej na jedną uczestniczkę) oczekiwania zarówno na wykonanie i przedstawienie zadanych ćwiczeń. Dla osób pracujących ponad 8 godzin dziennie przed komputerem, kolejne 3 godziny spędzone na "wyłapywaniu" wiedzy spomiędzy wielokrotnego tłumaczenia co to jest dzielenie ekranu, albo jak działa środkowa rolka w myszce jest po prostu męczarnią. Tolerancja i zapał do kursu niestety spadła mi do zera na około 3-ich zajęciach, na których nie widać było postępu z obsługą MS Teams wśród kilku uczestniczek co powodowało, że zajęcia przedłużały się i czasem nie byliśmy w stanie przerobić całości danego materiału. Gdyby kurs podzielić na grupy, które potrafią posługiwać się laptopem i te które wymagają korepetycji z programu do spotkań online, to zapewne dużo przyjemniej korzystałabym z lekcji. Możliwe, że nawet dałoby radę skrócić wtedy spotkania o około godzinę lub przerobić dużo większą część zasobów SketchUp'a :). Na ostatnie 2 zajęcia postanowiłam się już nie podłączać, a korzystać z nagrań udostępnionych w późniejszym terminie i przewijać momenty nic nie wnoszące do nauki, ale wiadomo - płacąc za kurs nie do końca o takie rozwiązanie mi chodziło.

Mimo powyższych niedogodności, które mogły dotyczyć wyłącznie mojej grupy, bo kursantki/ci, zapewne się nie powtarzają, kurs sam w sobie bardzo polecam.

Odpowiedź

Bardzo dziękuję za opinię. No niestety zawsze są jakieś różnice w umiejętnościach obsługi Teams lub samego Windows, niestety to się zdarza również na zajęciach stacjonarnych. Cieszę się że mimo to Zajęcia okazały się pomocne.
Pozdrawiam

Karolina Bandzul

Kurs prowadzony bardzo dobrze, super ustrukturyzowany, rysujesz kółka i kwadraty, a zanim się obejrzysz umiesz zrobić szklarnię i zwizualizować rabatę :) dobrze wykorzystany czas, prowadzący w razie potrzeby dostępny i chętny do dzielenia się wiedzą. Zajęcia w przyjemnej, przyjacielskiej atmosferze. Prowadzący z nastawieniem "wszystko się da, wszystko ogarniemy". Polecam :)

Odpowiedź

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne kursy :)

Agnieszka Miłosz

Bardzo dobrze poprowadzony kurs. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Dobrze przygotowane materiały, ułatwiające ćwiczenie umiejętności. Prowadzący jasno i konkretnie przekazuje treści, wskazuje na co zwracać uwagę i jakich błędów nie popełniać. Polecam początkującym, a także każdemu kto chce sobie odświeżyć wiadomości.

Odpowiedź

Dzięki Agnieszka, zapraszam na drugi etap :)

Monika Pawlikowska

Bardzo profesjonalne i przystępne prowadzenie kursu, mnostwo wiedzy, przez co tempo zajęć dość szybkie, zmusza do pelnej koncetracji :) szczerze polecam, to moj kolejny i nie ostatni kurs w Pylonie.

Odpowiedź

Dzięki Monika, do zobaczenia na kursie zaawansowanym :)

Dorota

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia kursu przez Pana Jacka. Bardzo klarownie przekazuje praktyczna wiedzę, zajęcia są intensywne, nikt nie jest pozostawiony bez wsparcia i dodatkowego wytłumaczenia w razie potrzeby. Z pomyślnością wykorzystuję obecnie Sketchup w swojej pracy i lada dzień zaczynam kurs dla zaawansowanych.

Odpowiedź

Dzięki Dorotka, bardzo mi miło :)

Natalia Pacocha

Kurs dobrze przygotowany merytorycznie i praktycznie.
Polecam!

Odpowiedź

Miło mi Natalia, zapraszam na część zaawansowaną ;)

Justyna Postępska

Szczerze polecam ! Kurs prowadzony w sposób bardzo zrozumiały, bardzo duża cierpliwość prowadzącego.

Odpowiedź

Dzięki Justyna i do zobaczenia :)

Monika Gałka

Polecam wszystkim! Profesjonalnie prowadzony kurs, sympatyczna atmosfera, czas dla każdego kursanta. Panie Jacku - dziękuję!

Odpowiedź

Bardzo dziękuję :)

Urszula Nikołajuk

Bardzo przystępny kurs. Łatwa i przyjemna nauka. Prowadzący pomocny o każdej porze. Zdecydowanie polecam.

Odpowiedź

Dzięki Ula :)

Joanna Majer-Skorupa

Przydatny kurs. Praktyczne, warsztatowe podejście.
Polecam.

Odpowiedź

Dziękujemy :)

Marina S.

Serdecznie polecam! Bardzo przydatny kurs. Znałam podstawy SketchUp, ale kurs uporządkował moje umiejętności a dodatkowo uzupełniłam swoją wiedzę rzeczami których nie znałam. Prowadzący zawsze pomocny i cierpliwy:)

Odpowiedź

Bardzo dziękujemy za opinię i do zobaczenia na drugiej części :)

Jolanta M.

Za mną kurs podstawowy SketchUp z Jackiem jako prowadzącym. Świetna atmosfera, dobra organizacja, elastyczność prowadzacego no i możliwość konsultacji w dowolnej w zasadzie porze. Polecam naukę z Pylonem

Odpowiedź

Dziękujemy :)

Andrzej Janowicz

Dziękuję za wyczerpującą i czytelnie przekazaną wiedzę z zakresu kursu przez Pana Jacka oraz możliwość dodatkowych konsultacji. Polecam wszystkim zainteresowanym projektowaniem w 3D.

Odpowiedź

Dzięki Andrzej, miło się będzie spotkać na zaawansowanej części kursu :)

Kamila Ryś

Serdecznie polecam.
Dla mnie praca z programem i w ogóle z projektowaniem to zupełna nowość. Dałam radę, co znaczy, że kurs był prowadzony kompetentnie :) Do tego zawsze, w razie problemów można było liczyć na pomoc, dodatkowe wyjaśnienia i dodatkowy czas prowadzącego. Bardzo pozytywnie.

Odpowiedź

Dziękuję i bardzo się cieszę :)

Klaudia K.

Na kursie bezproblemowo opanowałam podstawy programu SketchUp.Atmosfera przesympatyczna, prowadzący cierpliwy i chętny do pomocy nawet poza godzinami kursu. Polecam :)

Odpowiedź

Dzięki i zapraszam na kurs zaawansowany :)

Patrycja M

Swoje pierwsze kroki w Sketuchpie stawiałam właśnie na tym kursie, kończąc go uważam, ze wszystkie niezbędne podstawy opanowałam i mogę dalej szkolić swój warsztat. zajęcia bardzo praktyczne. generalnie super!

Odpowiedź

Dziękujemy i zapraszamy na część zaawansowaną :)

Natalia A.

Szczerze polecam. Bardzo przydatny kurs. Wspaniały, cierpliwy prowadzący krok po kroku wprowadza w tajniki programu. Tempo pracy dopasowane tak, aby każdy zdążył. Rewelacja. Kurs w wersji zdalnej w 100% się sprawdza.

Odpowiedź

Dzięki Natalia i do zobaczenia na zaawansowanym :)

Ewelina S.

Super kurs! Mimo, że znałam podstawy Sketch up to kurs ten uporządkował i utrwalił moją wiedzę. Okazało się, że jest parę rzeczy których nie znałam, które doszlifowałam. Pasowała mi bardzo forma on-line. Nie wiem czy znalazłabym czas żeby dojeżdżać stacjonarnie także same plusy. Prowadzący Jacek zawsze miły, profesjonalny i pomocny! Czekam na kurs dla zaawansowanych!

Odpowiedź

Dziękujemy za miłe słowa. A zaawansowany już za niecały miesiąc :)

Eliza M.

Serdecznie polecam! 100 % zadowolenia z podstawowego kursu projektowania SketchUp przeprowadzonego w formie zdalnej (super to wszystko wyszło!) z niecierpliwością czekam na część zaawansowaną! :)
Ogromne zaangażowanie jak i anielska cierpliwość oraz pełen profesjonalizm prowadzącego kurs :)

Odpowiedź

Kolejna część już w maju, zapraszam :)

Oliwia H

Niedawno ukończyłam kurs podstawowy w formie zdalnej. Kurs prowadzony jest rzeczowo i profesjonalnie, a do tego w miłej
i przyjaznej atmosferze. Zachęca do dalszego kształcenia się. Z chęcią skorzystam z kursu dla zaawansowanych.

Odpowiedź

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym poziomie :)

Agata B.

Ukończyłam kurs podstawowy i już nie mogę doczekać się zaawansowanego. Forma online bardzo mi pasowała, wszystko przebiegło bez problemów pewnie dzięki dużemu zaangażowaniu prowadzącego kurs, fajnej atmosferze oraz dużej dawce wiedzy. Mam poczucie dobrze wydanych pieniędzy.

Odpowiedź

Dziękuję i bardzo się cieszę. Następny etap już niebawem :)

Justyna K. INKA

Super kurs prowadzony w przyjaznej atmosferze. Polecam każdemu, nawet temu, który nie miał jeszcze do czynienia ze SketchUp tak jak ja. Intensywne zajęcia, na których poznałam nietylko podstawy programu, ale o wiele więcej! Oczywiście trzeba jeszcze dużo ćwiczyć w domu :) Dziękuję Mai i Jackowi za odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Maju wielkie podziękowanie za Twoją cierpliwość. Do zobaczenia na kolejnym kursie :)

Odpowiedź

Dziękujemy i zapraszamy ponownie

Magda W.

Podstawowy kurs dobiegł końca -ciekawie podzielona tematyka, porusza wiele niezbędnych aspektów a prowadząca Pani Maja świetnie tłumaczy i uczy, polecam!

Odpowiedź

Dziękujemy :)

Elwira O.

Gorąco polecam kurs Sketchup, zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, przez profesjonalnego wykładowcę . To drugi kurs w tej firmie, na który uczęszczam, na pewno skorzystam jeszcze z kursu dla zaawansowanych :)

Odpowiedź

Dzięki Elwira, zapraszamy ponownie :)

Katarzyna K

Zachęcona innym kursem zdecydowałam się również na Sketchup oraz Projektowanie Wnętrz. Program Sketchup jest ułożony w taki sposób, że pozwala opanować podstawy i zostawia apetyt na dalszą naukę. Pamiętać jednak należy, że poziom wtajemniczenia zależy od nas samych i tego, ile pracy w jego opanowanie włożymy w domu:)

Odpowiedź

Bardzo nam miło

Urszula Rasińska

Zachwycona. Nie mogę doczekać się kursu dla zaawansowanych :-) Polecam

Marlena Karwowska

Bardzo fajny kurs, prowadzony w miłej atmosferze, w sposób przystępny zgłębialiśmy kolejne zagadnienia. Przydatny zarówno dla osób chcących projektować wnętrza jak i tereny zieleni.
Polecam!

Agnieszka R.

Dziękuję za ciekawe i sprawne prowadzenie zajęć. Już parokrotnie udało mi się wykorzystać program SketchUp w pracy, zwłaszcza przy tworzeniu modeli i eksportowaniu ich do programu Gardenphilia :) Z bazy 3dwarehouse też skorzystałam. Jest to wszystko bardzo pomocne!!!
Dziękuję za przesłane linki!

Odpowiedź

Bardzo dziękujemy, cieszymy się że kurs się przydał :)

Marta

Od kiedy poznałam tu sketchupa nawet nie chcę już patrzeć na gardenfilie. Nie wiem po co tam cokolwiek eksportować. drogo i kiepski efekt.

Agnieszka

Dziękuję za ciekawe i sprawne prowadzenie zajęć. Już parokrotnie udało mi się wykorzystać program SketchUp w pracy, zwłaszcza przy tworzeniu modeli i eksportowaniu ich do programu Gardenphilia :) Z bazy 3dwarehouse też skorzystałam. Jest to wszystko bardzo pomocne!!!

Iwona

Zupełnie się nie zgadzam z poprzednią opinią. Przecież to podstawy i nie ma znaczenia na czym dokładnie się je ćwiczy. Na koniec wiedziałam już wszystko co było potrzebne do zrobienia ogrodu, ukształtowania powierzchni, pobrania roślin z internetu, zrobienie własnych roślin ze zdjęć.. wszystko.
Potwierdzam to najlepszy program do wizualizacji zieleni jaki widziałam a trochę się tym interesuje. Nic dziwnego że zdobywa taką popularność.

Beata H.

Kurs prowadziła sympatyczna Pani Maja która jest doświadczonym projektantem wnętrz. W ciągu 72 godzin tylko około 4 było poświęconych na projektowanie ogrodów, a właśnie ten temat mnie interesował. Dlatego uważam, że było zdecydowanie za mało ćwiczeń z projektowania ogrodów. Trochę za szybkie tempo pracy. Brak chęci organizatora poznania opinii uczestników na temat kursu, brak ankiet.

Odpowiedź

Bardzo dziękujemy za opinię. Na pewno postaramy się uwzględnić Pani uwagi by kurs stał się jeszcze lepszy.

Stefan

Kurs prowadzony jest w bardzo przyjemnej atmosferze, jednak moim zdaniem przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla osób projektujących wnętrza. Temat projektowania ogrodów był poruszony w marginalnym stopniu i nie zostaly nam przekazane żadne przydatne informacje.

Odpowiedź

Bardzo dziękujemy za opinie choć troche nas dziwi. Po pierwsze nie było osoby o takim imieniu na zajęciach po drugie nie było podobnej opinii przez kilkanaście edycji jakie się już odbyły.
Kurs dotyczy podstawowych funkcji programu, staramy się korzystać z przykładów pozwalających w łatwy sposób przedstawić potrzebne informacje, również te dotyczące ukształtowania powierzchni i importowania modeli z internetu w tym roślin.

Mariusz

To już trzeci mój kurs tutaj i jak zwykle było świetnie. polecam

nadiezda rybicka

Polecam kurs był świetnym mila atmosfera bardzo pomaga mnie w pracy .Dzięki duże za organizacje i prowadzenie

Paweł

kurs fajny już po pierwszym weekendzie można zrobić fajne rzeczy :)

Marlena

Polecam kurs sketch up dla osób z dużymi chęciami i kiepskimi umiejętnościami poruszania się w programach graficznych :) Już na pierwszych zajęciach zaczyna się "coś" projektować, a po przećwiczeniu spokojnie można porywać się na samodzielny projekt :)

Magda

Fajny kurs, od razu korzystam z tego czego się nauczyłam, dobrze wydane pieniądze i poświęcony czas. Polecam

ola

Dobry kurs dla wszystkich który poznają program Sketch'up . Prowadzący posiada rozległą wiedzę o zarówno programie jak i o nauczaniu ( jako nauczyciel akademicki) . Ze stoickim spokojem i cierpliwością tłumaczy wszystko aż do skutku. Na kursie panuje przyjazna domowa atmosfera. Minusem jest to że trzeba przynieść swój komputer, oraz coś do jedzenia ( kurs trwa od 10-16 i poza ciepłymi napojami żaden poczęstunek nie est przewidziany ). Osobiście jestem zadowolona choć mam niedosyt jeżeli chodzi o wiedzę z zakresu renderingu.

Grażynka

Super program, super kurs, super ludzie :*

Kasia

Kurs był świetny. Profesjonalnie prowadzony i bardzo prosto omówiony. Atmosfera niesamowita :) Polecam wszystkim ponieważ odkryłam tam jak można sobie ułatwić prace na tym programie .

Jacek M

Jestem architektem i postanowiłem liznąć trochę sketchupa, interesujący na pewno wykorzystam do szybkich wizualizacji.
A kurs polecam, szybko nauczycie się modelować różne fajne rzeczy, domy meble altanki... wszystko

Justyna

Polecam wszystkich zainteresowanym kurs Sketch Up, nawet tym którzy nie są biegli w obsłudze komputera. Przed kursem, nie używałam tego programu, a teraz jest to moje główne narzędzie pracy przy projektowaniu. Jestem w stanie zrobić rzuty, wizualizację oraz przygotować materiały dla wykonawców. Zapisałam się już na kurs dla zaawansowanych i mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak z kursu podstawowego. Polecam!

MarzKa

To kolejny raz i znów jestem zachwycona. Czekam na kurs zaawansowany :)

marta

Kurs prowadzony profesjonalnie ,wszystko dokładnie wytłumaczone , nie ma żadnych problemów ze zrozumieniem przedstawianych komend, czekam na drugą część kursu i zachęcam wszystkich zainteresowanych poznaniem fajnego i prostego programu

Sylwia R.

Podobało mi się, mogło by być więcej dni ale jak na tak krótki kurs efekty są super.

Jarek

Ten kurs pozwolił mi podnieść umiejętności pracy ze SketchUp-em. Prowadzony bardzo profesjonalnie przez Maję i Kamila odkrył przede mną nowe funkcje programu i sposoby pracy, których wcześniej nie znałem. Polecam każdemu kto chce się samodzielnie bawić w robienie domowych projektów remontowych lub w tworzenie prostymi metodami bardziej skomplikowanych brył architektonicznych i inżynieryjnych. Duży szacun za organizację i prowadzenie.

MR

Fajny kurs, zwiezle i do rzeczy, podobalo mi sie ze tak szybko osiaga sie take efekty.

Jona

Jeśli tylko masz trochę wyobraźni i chcesz to przenieść do realnego świata kurs sketchup jest dla Ciebie. Jestem zachwycona organizacją, prowadzeniem i profesjonalnym podejściem do kursantów. A program w użytkowaniu okazał się być genialny. Serdecznie polecam.

Agnieszka

To już mój kolejny kurs w Pylonie i jak zwykle jest świetnie. polecam

Ewela

Kurs osobiście polecam. Prowadzący bardzo wyrozumiali i cierpliwi ;). Ogólnie zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. A program okazał się szalenie pomocny.

Marek

Polecam, jest ok!

Emalka

Szczerze polecam kurs.Świetni prowadzący, dobra organizacja, przyjazna atmosfera i przede wszystkim cała masa przydatnych informacji (również dotyczących obsługi ekspresu do kawy :-) ). Zachęcam wszystkich niezdecydowanych!